Sidabras

Virtualus Žirgynas
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 ly/;'

Go down 
AutoriusPranešimas
Gintarijus
Privačių žirgų prajodinėtoja
Gintarijus

Pranešimų skaičius : 225
Join date : 2010-02-22

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyPir. 06 07, 2010 9:47 pm

Ištaikę gerą progą,kai nustojo lyti,į maniežą atbėgam su Copaca. Įjungiu šviesas ir prieš mus atsiveriu didžiulio maniežo vaizdas. - Obaaaaa ly/;' 330114 Ant bortelio numetu poponą ir susitvarkau kilpas. Staiga tiesiai už manęs atsiveria durys ir į mane plūsteli šaltukas. Pirma baisiai išsigąstu,bet atsigręžus atgal,išvystu tik maniežų prižiūrėtojo figūrą. Pasisveikinu ir kaipmat užlipu balnan. Spusteliu blauzdikėm ir pajudam palei sienelę. Mankštinu žirgo galvą,rengiu ją ir tuojaus keliam ristelę. Pirma kiek flegmatišką,bet suaktyvinus blauzdą,risčia taipogi pasidaro aktyvesnė ir linksmi risnojam palei sienelę. Prarisnojus berods du ratukus,susukam kvadratinį voltuką ir keičiam kryptį. Prajojus dar ratuką,ties maniežo kampu susukam ne tokį jau ir dailų,bet apvailainį voltuką. Nekeičiant krypties apjojam dar 2 ratukus ir padarom perėjimų iš risčios į žinsgnį,galiausiai pabandom traversiuką. - Šaunuoliuks mano :* ,- paplekšnoju žirgeliui per jau suprakaitavusį kakliuką. - Alia jau šlapias,nu nu,reik ištvermigam būt :) ,- tariu ir stojam į žingsnį. 20 žingsnių ir iškart keliuos zovadėlę. Kiek staigiau paraginu blauzda ir nusinešam brėkais. - Na gerai,atsiprašau maži ly/;' 172658 ,- tariu ir stabdaus į žingsnį. Iš žinginės tolygiai spaudžiu blauzda ir iškart išeinam į zovadėlę. Šįkart ramiai,tad pagiriu sartį. Apzovaduojam ratuką kitą ir sukam nemažą voltą. Pakeičiam kryptį,dar 2 ratai. Tuomet perėjimai iš zovados į risčią,po to žinginę,galiausiai 5 sekundes ramiai pastovim. Spusteliu ir pereinam į žinsgnį,risčią. Rengiu galvą ir vis nenustoju mankštint jos. Darom daug perėjimų ir galiausiai kiek pažingsniavus,vėl keliuos zovadą. Ramiai,be jokių žirgo priekaištų,zovaduojam. - Vo taip pupuli,geeerai ly/;' 966698 ,- pagiriu ir po 5 ratų zovada,žingsniuojam. Tuomet ristelė su daug voltu,rengimusi ir pan. - O,taip ir būk ,- tariu kai žirgas pagaliau per visą treniruotę teisingai pastato galvikę. Padarau perėjimą į žinsngį ir vėl risiča. Ir vėl teisingai pastačius galvikę,paplekšnoju žirgui kakliuką ir pagiriu. - Na,užsidirbai skanėsto ly/;' 141282 ,- tariu šypsodamasi ir iš kišenės išsitraukiu braškinio skonio sausainį. - Jamk ly/;' 944211 ,- tariu ir atkišu ranką. Kai žirgas smagiai sušlamščia sausainuką,žingsniuojam apie 10 min.Patikrinu,ar žirgas visdar šlapias ir sutraukus kilpas bei užsimetus poponą,pajudam namo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Horna.

Horna.

Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2010-03-24

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyTr. 06 16, 2010 9:44 pm

Vėlyvą vakarą maniežo duris pravėriau aš ir paskui įsitempiau Cappą. Nenorėdamas dirbti jis vos pasitysė. Netinginiaujam :D. Tariau ir atsegusi kordą nežymiai pabaidžiau, tačiau buvo labai daaaug. Po kelių ratų brekų ir ožių jis susiprotėjo, kad galima ir gražiai palakstyti. Balsu pagyriau jį ir po keliolikos minučių pagavau kiek įsisiautėjusi vaikiną. Prisegiau kordą ir išvedžiau namų link.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Horna.

Horna.

Pranešimų skaičius : 126
Join date : 2010-03-24

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptySk. 06 20, 2010 6:10 pm

Pliaupiant lietui maniežo duris pravėriau aš, o paskui save įsitempiau įsižeidusį Cappą. - Ne cukrinis... Neištirpsi xDDD- švelniai pasityčiojus iš žirgo sustojau prie sienelės. Išsitraukiau kilpas ir kojomis laikydama steką prisiveržiau balną. Ranka prabraukiau lietaus lašus nuo balno ir užkėlusi kairę koją į kilpą greitai pašokau. Švelniai atsisėdau į balną. Kojomis susigaudžiau kilpas ir pasiėmusi trumpesnį pavadį švelniai blauzda paraginau į priekį. Ramiai apėjom ratuką, kol aš ir eržiliukas atsigavom. - Pradedam?- paklausiau ir švelniai blauzda paraginau į priekį. Kriuksėdamas tarsi koks paršiukas jis pradėjo risčiuoti. Švelniai paaktyvinau jį blauzda, o tuo tarpu švelniai sudribau pirštais kiek nuleidama ir paminkštindama jam snukį.- Šaunuoli,- tariau ir paglosčiau kuomet jis nuleido galvą. ramiai palaikiau ranką ir kuomet galva vėl pradėjo kilti aukštyn pakartojau tą patį. Po kelių minučių sustabdžiau į žingsnį. Daviau laisvesnį pavadį ir taip apėjom kalis ratukus. Nuo blauzdos susukau pusvoltį ir pakeitėm kryptį. Vėl pasitrumpinau pavadį ir surinkusi galvytę paraginau risčia. Aprisčiavom kelis ratukus nuoleat leidami galvą. Paglosčiau ir įsėdusi giliau į balną pakėliau zovadą. Sunkiai ir visai nenorėdamas jis pasikėlė. Švelnaii sudirbau ranka ir nuleidusi galvytę paglosčiau. Energingiau apzovadavom ratuką Tada susukau pusvoltį ir perėjosi į risčią pakėliau zovadą iš kitos kojos. Laisvindama pavadį spaudžiau blauzdą kol galiausiai zoavda persirikiavo į skačkes. -Ai šaunuuuuoooolis!!!- lėkdama ratais ant Cappuko glostydama rėkiau. Po kelių ratukų sustabdžiau į risčią ir žingsnį. Daviau užsipuškavusiam draugui laisvenį pavadį ir bežingsniuojant atlaisvinau blaną. Kuomet jis atsigavo nulipau. Sutvarkiau kilpas ir išvedžiau namo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
sleshe

sleshe

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2010-06-19
Age : 29
Miestas : vitebskas

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyPir. 06 21, 2010 4:37 pm

Atejus su Vegas'u i manieza, as uzverziu jam pavarza, sutvarkau kilpas, nes jos buvo siek tiek per ilgos man,susitvarkius kilpas sedu i balna. ly/;' 330114 Pradedu intesyviai zingsniuoti. Prazingsnevus 10 minucu kylam i riscia.Prarisciavus pora didelu ratu as ji susistabdau. Padariau pora zingsniu priemimu ir pakeliau vel i riscia .Parisciavus 10 minuciu perejom i zingsni. Zingsniodami darome gyvaciuke per visa manieza, poto sirpantinus ir pakilam i kenteriuka.))) Kenteriuojant darom ta pati ka ir ant zingsnio tik pridedu kelias mazus voltukus ir astuntuka. Po viso atlikto darbo pereinam i energinga risca... prarysciavus rata po biski stambdom i lengva -ngreita riscia. Risciojam taip 5 minutes ir zingsniuojam 20 minuciu. Nulipu nuo Vegas'o atpalaiduoju jam pavarza, susisuku kilpas ir edu ji i garda....
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
LuNiCaKi
Aquino, Quintos globėja bei Pradedančioji veterinarė
LuNiCaKi

Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-06-03
Miestas : Vilnius

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyPir. 06 21, 2010 9:50 pm

Atžygiuojame čia su Quintos. Trumpam sustojus prie sienelės, aš prisiveržiu pavaržą ir susitvarkau kilpas. Tuomet lengvai įšoku į balną. Iš karto tvirtai paimu pavadžius ir bėris pradeda ramiai žingsniuoti.
- Nu, greičiau, su lyg sekančiu žingsniu sustosi!- juokdamasi paraginu bėrį.
Po 10 min energingesnio ėjimo apšilom (pagaliau) ir išsikėlėm riščią, visą laiką dirbdami su galvele. Quintos ją surengia, tada kokią minutę viskas būta čiki, kol vėl ji neišsijudina. lol Po 15 min didelio darbo galva pagaliau užsitvirtina. Pagiriu bėrį, paglostau per kaklą ir pajaučiu, jog šis jau pradeda šlapti.
- Nu, tik nepersistenk, gražuoli!-tariu Quintos. Leidžiu jam pažingsniuoti kiek laisvais pavadžiais. Pailsėjus žirgiui iš kart keliamės zovadą. Apzovaduojame parą ratų ir išeiname.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
sleshe

sleshe

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2010-06-19
Age : 29
Miestas : vitebskas

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyTr. 06 23, 2010 11:05 am

Atejome su Vegas'u i manieza ir vel ji pavaishinu. ly/;' 978488 Nuvedu ji i vduri maniezo ir paledu ji ant viso kordo ilgio. Vegas'as pradeda zingsniuoti.... pazingsneves 5 min. pakeliu ji i riscia. risciavo 15 minuciu i viena puse, pakeiciu puses ir 15 min i kita. Prarisciavu duodu jam atsipusti 20 minuciu. Pagiriu ji ir pavaisinu skaniestu. Palediu ji ir jis pradeda dukti. kai jis paduko priejoprie manes... paimu ji uz kantaro ir vedu ji i garda ly/;' 966698
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečiasly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyTr. 06 23, 2010 1:13 pm

Atjojome su Vegas'u. Pasitreniravom valandžikę. Galiausiai pamačiau, kad jis pavargo ir aš nulipusi nuo žirgo tariau:
-Mažyli, trauksim į arklides.
Ir mes vėl nuėjome atgal.
Atgal į viršų Go down
sleshe

sleshe

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2010-06-19
Age : 29
Miestas : vitebskas

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyKv. 07 01, 2010 9:38 pm

Parejus su Breaku daverziu ja balna ir uzsedu ant jo.
zirnsniuoju - 15 min
Riscia - 10 min
Zingsniu- 5 min
Riscia - 15
Kenteris - 3 min po riscios - 6 min
Zingsniu - 20 min
ir traukiu i arklides
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
sleshe

sleshe

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2010-06-19
Age : 29
Miestas : vitebskas

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyPir. 07 05, 2010 7:12 pm

Ateinam prie maneszo Atidarau durys ir mes uzeinam , is kitos puses as jos uzdarau....
- Na ka zuikut, Dirbsim...
Daverziu pavarza, paimu pavadzius ir uzlipu ant jo. ir zingsniuojam ratus. po pora ratu zingsniu kilam i ristutia. Tuo paciu laiko kaip pakilom i riscia jis man meta ozy WTF
- Kas tai man? tariu jam
Po keliu minuciu skeldamas ozius jis nusiramino. ir pradejom su juo dirbti. Po 15 minuciu pereinam i zingsni. Zingsniuojam 5 minutes. Po zingsnio vel kilam i riscia ir jis nori mane pasinest , bet as jam neleidziu. Surengiu zirga, darom ant riscios voltus, serpantinus ir gyvate, pasikelem i kenteri ir darom ta pati. po kenterio pereinam i riscia.
Pasiresciavom ir pradedam zingsniuot. Nulipu nuo ziorgo, atverziu jam balna ,susuku kilpas ir vedu ji i arklyde.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
sleshe

sleshe

Pranešimų skaičius : 101
Join date : 2010-06-19
Age : 29
Miestas : vitebskas

ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' EmptyPir. 07 05, 2010 7:18 pm

Ateinam Su Vegasu, daverziu balna, paimu pavadzius ir darau su juo trenyruote apie valanada.Po treniruotes zingsniuojam ir einam i arklide.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
ly/;' Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ly/;'   ly/;' Empty

Atgal į viršų Go down
 
ly/;'
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Sidabras :: Senos sms-
Pereiti į: